معرفی شرکت

شركت ساخت آزمـا در سال ۱۳۷۱ در راستاي اهداف وزارت مسكن و شهرسازي و به منظور تعميم و توسعه فرهنـگ ساخت و ساز و كنترل كيفي پـروژه هاي عمراني كشور توسط وزارت مسكن و شهرسازی سابق تأسيس و با شماره ۸۹۴۲۴ در اداره كل ثبت شركتها به ثبت رسيد. سپس ۱۰۰ % سهام شرکت به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار گردید. اين شركت مجهز به دستگاههاي حفاري و تزريق و با آزمایشگاه‌های فيزيك، مكانيك و شـيمي خـاك، سنـگ، آب و مصـالح سـاختماني در زمينه هاي ژئوتكنيك و آزمايشات مصالح مشغول ارائه خدمات مي باشد.

احراز بالاترين رتبه از سازمان مديريت و برنامه ريزي (پايه ۱، پايه ۲) در گروه خدمات ژئوتكنيك و بهره گيري از توان علمي و تجربي و همچنين استفاده از دستگاههاي مجهز حـفاري و وسايل مدرن آزمايشگاهي اين شركت را قادر ساخته است تا در طول دوره فعاليت خود بيش از  1300 پروژه ژئوتكنيك و حدود ۱۱۵۰ قرارداد آزمايشگاه محـلي را به انجام برساند.

بهره گيري از امكانات گسترده و بكارگيري مجهزترين ماشين آلات حفاري و تزريق، اين امكان را به شركت داده است تا آمادگي ارائه بهترين خدمات در زمينه تزريق، اجراي انواع شمع و سازه هاي زیرزمین را نيز داشته باشد.

فهرست